График за учебната 2016/ 2017 година

А1
понеделник, сряда
18.00 – 19.30 часа, Ст. 1

Преподавател: А. ВАСИЛЕВА

ЕВГЕНИ ГЕТАДИЕВ ГАНЧЕВ

ЕВГЕНИЯ МИЛЕНОВА ГОСПОДИНОВА

ИРЕНА СВЕТОСЛАВОВА НАЛБАНТОВА

НИКОЛ ДИАН МАРКОВА

ПРЕСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ МИХОВ

СТЕЛА ЛЮБОМИРОВА КАРАИВАНОВА

А1
понеделник, сряда
18.00 – 19.30 часа, Ст. 7

Преподавател: Р. ЧОРБАДЖИЙСКА

ДЕНИЦА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА

ИВЕТ ЧАВДАРОВА АНГЕЛОВА

КРИСТИНА МАТЕЕВА ЗЛАТАНОВА

МАРТИН КРАСЕНОВ КОСТОВ

НАЙДЕН ДИНКОВ ЩЕРЕВ

НИКОЛ НИКОЛАЕВА СЛАВОВА

СТАНИСЛАВ МАРТИНОВ УЗУНОВ

СТЕФАН КРАСИМИРОВ ПЕТРОВ

А1
Вторник, петък
18.00 – 19.30 часа, Ст. 8

Преподавател: Д. ТУРЛАКОВА

АНДРЕЙ РАДОСЛАВОВ ПЕТРОВ

ИВАЙЛО ДИНКОВ ГОСПОДИНОВ

КИРИЛ ПЛАМЕНОВ АВРАМОВ

КРИСТИЯН КРАСИМИРОВ ВАСИЛЕВ

НИКОЛА ЖЕЛЯЗКОВ ДИМИТРОВ

ПЛАМЕНА ДЕЯНОВА ДИНЕВА

А2а
вторник, четвъртък
18.00 – 19.30 часа, Ст. 6

Преподавател: Л. КИРОВА

АНГЕЛ ДАНАИЛОВ ДИМИТРОВ

ВАСИЛ ВЛАДИМИРОВ ИВАНОВ

ВИКТОРИЯ НИКОЛАЕВА КОЛЕВА

ДЖЖЕСИКА ПЕТЕВА ПЕТКОВА

КИРИЛ ИВАНОВ КИРЕВ

НИКОЛ ГЕНОВА БАКАЛОВА

РАЯ АНГЕЛОВА ИЛИЕВА

СИМОНА СВЕТОЗАРОВА КРЪСТЕВА

СТЕФАНИ СТАНИМИРОВА СТОЯНОВА

А2а
понеделник, сряда
18.00 – 19.30 часа, Ст. 9

Преподавател: Р. БОРИСОВА

АЛЕКСАНДЪР КРИСТИЯНОВ ИЛИЕВ

ЕВГЕНИЯ КРАСИМИРОВА РУСЕВА

ЙОРДАН КРАСИМИРОВ ЙОВКОВ

МАРТИН НИКОЛАЕВ СИТЕВ

МАРТИН ХРИСТОВ ДРАГАНОВ

ПЕТЪР БУХЧЕВ

А2а
вторник, четвъртък
18.00 – 19.30 часа, Ст. 9

Преподавател: Р. БОРИСОВА

АНГЕЛ ТАТЯНОВ АНГЕЛОВ

ЖУЛИАНА СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА

ЙОАН МАРИЯНОВ ИВАНОВ

КРИСТИНА ГЕОРГИЕВА МИТЕВА

ПЛАМЕН СТАНИСЛАВОВ ДЕМЕРДЖИЕВ

СОФИЯ ГЕОРГИЕВА ДИМОВА

А2а
понеделник, сряда
18.00 – 19.30 часа, Ст. 4

Преподавател: Г. ДИМИТРОВА

АНДРЕЯ БУДИНОВ ТЕРЕЗОВ

ДАРИЕЛ ЕВГЕНИЕВ ПЕТРОВ

КАТЕРИНА ДЕЯНОВА ВИДЕВА

ИВИЛИН РУМЕНОВ ДИМИТРОВ

КОНСТАНТИН МОМЧИЛОВ ЧИФЛИДЖАНОВ

КРИСТИЯН ИРЕНОВ ПАРГОВ

МОНИКА ВЛАДИМИРОВА ГЕНОВА

РАДИСЛАВ ДОБРИНОВ ЛЕЧЕВ

А2
вторник, четвъртък
16.00 – 17.30 часа, Ст. 5

Преподавател: П. НАНЧЕВА

АНЕЛИЯ АНДОНОВА ЧЕРКОВСКА

ИВАН КЪНЕВ КЪНЕВ

МИРЕНА ТРИФОНОВА ДИНЕВА

НАТАЛИ КАЛОЯНОВА МЪНЧЕВА

СТАНИСЛАВ ДАНИЕЛОВ ГОЧЕВ

СТОЯН ТИХОМИРОВ ДЕЛЕВ

ПРЕСЛАВА МИХАЙЛОВА МИХАЛЕВА

РАДОСЛАВ СВЕТОЗАРОВ МИХАЙЛОВ

РАДОСЛАВ СТОЯНОВ РАДОЕВ

СЛАВКА ЙОНКОВА ЙОТОВА

ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ГОСПОДИНОВ

ХРИСТО НИКОЛАЕВ КОЛЕВ

В1а
понеделник, сряда
16.00 – 17.30 часа, Ст. 9

Преподавател: Р. БОРИСОВА

АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ

БОЖИДАРА ЖЕКОВА

ВИКТОР ВАСИЛЕВ

ВЯРА АТАНАСОВА

ИСКРА БЕНЧЕВА

ПЛАМЕНА СИТЕВА

ЯВОР КЬОСЕВ

В1а
вторник, четвъртък
16.00 – 17.30 часа, Ст. 9

Преподавател: Р. БОРИСОВА

ВИКТОРИЯ АНГЕЛОВА ШУМОВА

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

ЕМИЛИ МАРТИНОВА УЗУНОВА

КАЛОЯН ЙОРДАНОВ ХРИСТОЗОВ

МАРТИНА РАДОСЛАВОВА ПЕТРОВА

РАДОСЛАВА ДИМИТРОВА СТОЯНОВА

РОСТИЯНА ХРИСТОВА ТЕПАВИЧАРОВА

ТАНЯ ТОДОРОВА ХРИСТЕВА

ЯНА ВЕСЕЛИНОВА ИЛИЕВА

В1а
вторник, четвъртък
14.00 – 15.30 часа, Ст. 7

Преподавател: Р. ЧОРБАДЖИЙСКА

БЕЛОСЛАВА РУМЕНОВА ДРАЖЕВА

ГЕОРГИ ЕВГЕНИЕВ СТОЙКОВ

ДЕСИСЛАВА ВИОЛЕТ КАЗАНДЖИЕВА

ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА СТОЯНОВА

ДОБРИН ИВАНОВ БАЛДАРАНОВ

МАРИО ТОДОРОВ АЛЕКСИЕВ

НИКОЛ КРАСЕНОВА МИХАЙЛОВА

СИМОНА КРАСИМИРОВА ЯНАКИЕВА

СИМОНА МИРОСЛАВОВА МАНОЛОВА

СТЕНЛИ НИКОЛАЕВ ДЕМИРЕВ

В1
понеделник
15.30 – 17.30 часа, Ст. 5

Преподавател: П. НАНЧЕВА

АЛЕКСАНДРА СВЕТОСЛАВОВА СТОИЛОВА

АЛЕКСАНДРА СТАНИМИРОВА ЧЕНАЛОВА

ВЛАДИМИРА ТЕОДОРОВА РУСИНОВА

ДАМЯН ПЕТКОВ ДИМИТРОВ

ИВАН КРАСЕНОВ КОСТОВ

ИМИЛИАНА МАРИНОВА ИВАНОВА

МАЯ ЧАВДАРОВА АНГЕЛОВА

ТОМА ДИМИТРОВ ТОМОВ

В2а
СЪБОТА
9.00 – 13.30 часа, Ст. 9

Преподавател: Р. БОРИСОВА

МАРИН ЦВЕТАНОВ СТАНЕВ

МАРИНА МАТЕЕВА ЗЛАТАНОВА

ПЛАМЕНА СТАНИМИРОВА СТОЯНОВА

РАДИН ПЛАМЕНОВ АНДРЕЕВ

ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ СТАНЕВ

В2
събота
14.00 – 18.30 часа, Ст. 9

Преподавател: Р. БОРИСОВА

ДИМАН ПЛАМЕНОВ СПАСОВ

ЙОННА СТАНИМИРОВА ЧЕНАЛОВА

КИРИЛ КИРИЛОВ ТЕНЕВ-КОЧАТ

НИКОЛ ИВАНОВА РУСЕВА

НИКОЛАЙ КИРИЛОВ ЖЕЛЕВСКИ

НИКОЛЕТА КРИСТИАНОВА КРЪСТЕВА

ЦВЕТИ КИРИЛОВА ЖЕЛЕВСКА

С1
събота
9.00 – 12.30 часа, Ст. 5

Преподавател: П. НАНЧЕВА

ДИМИТЪР СТОЯНОВ НИКОЛОВ

ПЕТКО ЛЮБОМИРОВ ПЕТКОВ

ХРИСТО НИКОЛАЕВ ЯЛЪМОВ

С1
неделя
13.00 – 17.30 часа, Ст. 7

Преподавател: К. КОЛЕВА

ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА МРАВКОВА

ГЕРГАНА СВЕТОСЛАВОВА ДЕМЕРДЖИЕВА

ЖАНЕТА СВЕТОЗАРОВА КРЪСТЕВА

МАГДАЛЕНА МОХАБ ХАБИБ

МАРИЯ ГЕНКОВА СТЕФАНОВА

НИКОЛ ГЕОРГИЕВА СИМЕОНОВА

ХРИСТИЯН ТИХОМИРОВ ТЕНЕВ




АНГЛИЙСКА ДЕТСКА ГРАДИНА – J/A

9.00 – 12.00 ч. Ст. 2

Преподавател: Йоанна Иванова


ДАНАИЛ СТОЯНОВА ИВАНОВ

ДАЯНА АНТОНОВА ПАВЛОВА

ЗЛАТЕЯ ЗЛАТИНОВА ПЕНЧЕВА

НИКОЛАЙ РУМЕНОВ ТАНЕВ

МАКСИМИЛИАН ГЕОРГИЕВ АРАБАДЖИЕВ

ЯНИНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА



АНГЛИЙСКА ДЕТСКА ГРАДИНА – J

13.00 – 17.00 ч. Ст. 1

Преподавател: Надя Василева



АЛЕКСАНДЪР ПАСКАЛЕВ

АННА-СОФИЯ СТЕФАНОВА ГЕОРГИЕВА

ИВАЙЛО КОНСТАНТИНОВ СИМОВ

ЙОАНА-СОФИЯ НИКОЛАЕВА ИВАНОВА

КАЛОЯН НИКОЛАЕВ ЖЕЛЕВ

НИКОЛА ВЕНЦИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ

ПРЕСИАНА ДЕСИСЛАВОВА ТЕНЕВА


J/С

вторник, четвъртък

17.30 – 19.00 часа, Ст. 3

Преподавател: Г. ПЕШЕВА



ВЯРА БОРИСОВА МИНДОВА

ГЕРГАНА ДЕЯНОВА РАНГЕЛОВА

ДОРА СТОЙЧЕВА ДИМОВА

ДЕЛЯНА ЖИВКОВА КРЪСТЕВА

НИКОЛ НИКОЛАЕВА МАНЧЕВА

НИКОЛА МОМЧИЛОВ ТАСКОВ


J/D

Вторник, четвъртък

17.30 – 19.00 часа, Ст. 4

Преподавател: Г. ДИМИТРОВА


ВИКТОР МИРОСЛАВОВ МИТЕВ

ДАНИЕЛ КРАСИМИРОВ ЯНАКИЕВ

ЕНИЯ ПАНКОВА ПАНЕВА

МАРИО ЖИВКОВ БОЖКОВ

РАЯ ДИМИТРОВА ТОВОВА

СВЕТОСЛАВ МИНКОВ МИХНЕВ

ХРИСТО ТОДОРОВ ТОДОРОВ


А1а

Понеделник, сряда

17.30 – 19.00 часа, Ст. 2

Преподавател: Й. Иванова


ДЕНИС ЕДИСЛАВОВ НИКОЛОВ

ИВЕТ ЛЮБОМИРОВА КАРАИВАНОВА

МАРИЯНА ПЕТКОВА ПЕТКОВА

МОНИКА СТАНИМИРОВА ЧЕНАЛОВА

НИКОЛА ТРИФОНОВ ДИНЕВ


А1с

понеделник, сряда

18.00 – 19.30 часа, Ст. 3

Преподавател: Г. ПЕШЕВА


АЛЕКСАНДЪР ЗЛАТОЗАРОВ СТОЙКОВ

ВАЛЕНТИНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА

ЕМИЛ БУДИНОВ ТЕРЕЗОВ

КРАСИМИРА ДИМИТРОВА СЪРТОНЕВА

ПРЕСИЯН ДЕЯНОВ ВИДЕВ

ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РУСЕВ


А1б

понеделник, сряда

18.00 – 19.30 часа, Ст. 6

Преподавател: Л. Кирова


ВАНЯ РУМЕНОВА РАЙКОВА

ЖОРЖЕТА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА

КАМЕН ВЕЛИЗАРОВ АЛЕКСАНДРОВ

КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ БЕКОВ

НИЯ СТИЛИЯНОВА АТАНАСОВА

СИМЕОН ДИАН МАРКОВ

ФИЛИП ДАНИЕЛ ТАНЕВ


А1с

вторник, четвъртък

18.00 – 19.30 часа, Ст. 2

Преподавател: Й. ИВАНОВА


БЕАТРИС АНГЕЛОВА ПАРОНОВА

ВИКТОР ДИНКОВ НАЧЕВ

ЕВОН ЖИВКОВА БОЖКОВА

МАРТИН МИТКОВ МОЛДОВАНОВ

МЛАДЕН МОМЧИЛОВ ТАСКОВ


А

вторник, четвъртък

18.00 – 19.30 часа, Ст. 7

Преподавател:Р.ЧОРБАДЖИЙСКА


АННА-МАРИЯ ГЕНЧЕВА ГЕНЧЕВА

ВИКТОР ГАЛИНОВ ТЕНЕВ

ГРЕТА ГЕНЧЕВА ГЕНЧЕВА

ДАНАЯ НИКОЛАЕВА НИКОЛОВА

ДЕВИНА КОЛЕВА КОЛЕВА

КАМЕНА СНЕЖАНОВА СЛИВКОВА

ПЕТКО СТОЯНОВ ИВАНОВ

ЩЕРЬО ЩЕРЕВ ЩЕРЕВ

ЯНА ГАНЧЕВА БАЕВА


А1b

вторник, четвъртък

18.00 – 19.30 часа, Ст. 1

Преподавател: А. ВАСИЛЕВА


ГАБРИЕЛА СТОЯНОВА КОСТОВА

ДАРИНА АНТОНОВА СКОБЕЛЕВА

ЛОРА ЛЮБОМИРОВА ПЕТКОВА

ПАВЛИН ПЛАМЕНОВ АНДРЕЕВ

ИЛИЯ ЕМИЛОВ ЗЛАТЕВ